Efektywne generowanie leadów B2B

Jak działamy

Efektywne generowanie leadów B2B


Analiza wstępna

Po wybraniu naszych usług najpierw przeanalizujemy to, z jakimi firmami chcesz nawiązać kontakt oraz co chcesz im zaoferować, wybierzemy również wspólnie osobę decyzyjną. Zrobimy to dzięki naszej ankiecie.

Budowanie Bazy

Na podstawie wcześniejszych ustaleń zbudujemy bazę potencjalnych klientów. Podczas kampanii będziemy informować Cię o naszych poczynaniach. Na bieżąco będziesz mógł analizować naszą pracę i otrzymasz wgląd w to, jakie firmy wybieramy. Po zebraniu wszystkich kontaktów wyślemy Ci zbudowaną przez nas bazę, po Twojej pozytywnej weryfikacji nastąpi pierwszy kontakt.

Wyniki naszej kampanii

Teraz czas na najprzyjemniejszy element naszej kampanii. Zapoznamy Cię z rezultatami, jakie udało nam się osiągnąć. Opowiemy Ci o ilości odpowiedzi i o tym ile osób odczytało naszą wiadomość. Dopełnieniem naszej pracy będzie przekazanie Ci wyselekcjonowanych leadów, czyli firm, które są chętne nawiązać z Tobą współpracę.

Ankieta

Kluczowy proces naszej kampanii. Na jej podstawie zostanie napisana treść maila. Tutaj też Twoja rola się skończy, teraz wszystkim zaopiekujemy się my, a naszym kolejnym krokiem będzie zbudowanie bazy.

Pierwszy Kontakt

Do wspólnie wybranych przedsiębiorstw dostarczymy spersonalizowaną wiadomość, która zachęci liderów firm do dalszego kontaktu z nami. Po zakończonych działaniach wyślemy Ci wyniki kampanii.

Kroki do osiągniecia celu - czyli trochę szczegółowiej o naszej kampanii


Analiza wstępna

Pierwszym krokiem naszej kampanii jest analiza wstępna, którą uzyskujemy przede wszystkim dzięki naszej ankiecie. Właśnie na jej podstawie otrzymujemy niezbędne informacje na temat firmy z którą chcesz się skontaktować takie jak jej:
 • rodzaj działalności
 • wielkość
 • lokalizacja siedziby
Ankieta pozwala również na zbudowanie spersonalizowanej, biznesowej wiadomości, dzięki której klient ma zainteresować się naszą usługą. Jest ona fundamentalnym procesem naszej usługi, więc jej poprawne wypełnienie jest konieczne. Nie musisz się jednak martwić, wszystko dokładnie wytłumaczymy, oraz wyślemy przykład wypełnienia. W razie problemów służymy pomocą - od tego jesteśmy.

Budowa bazy i pierwszy kontakt

W tym momencie nasz zespół zaczyna prężnie działać aby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Na bieżąco informujemy o naszych poczynaniach, wysyłamy do weryfikacji listę firm do których uzyskaliśmy kontakt oraz informujemy o dalszych procesach kampanii. Baza budowana jest w sposób niezmiernie dokładny, maile są zweryfikowane oraz należą do konkretnych osób decyzyjnych.

W swojej pracy nie korzystamy z jakichkolwiek gotowców, wszystko tworzmy zupełnie indywidualnie, dzięki czemu uzyskujemy:
 • sprawdzone maile - brak firm, które już nie istnieją
 • kontakt do osób, które w dalszym ciągu zajmują dane stanowisko
 • najskuteczniejsze kampanie na rynku poparte wynikami

Dostarczenie wyników oraz leadów

Jesteśmy już na finiszu. Ostatni krok to dostarczenie Ci wszystkich wyników naszej kampanii. Weryfikujemy również wszystkie maile pod kątem szansy sprzedażowej dzięki czemu:
 • nie stracisz czasu na przeglądaniu setek wiadomości
 • weryfikacją wyników zajmą się ludzie z doświadczeniem
 • dostarczymy Ci kontakt do osób zainteresowanych Twoją usługą
Po dostarczeniu Ci ciepłych leadów, tak naprawdę pozostaje Ci tylko dopiąć formalności. Dzięki nam Twoja praca staje się przyjemniejsza oraz przede wszystkim dużo bardziej skuteczna, ponieważ masz kontakt tylko z firmami, które:
 • potrzebują Twojej usługi lub są nią zainteresowane
 • wiedzą z kim mają przyjemność - dzięki temu szansa sprzedażowa rośnie, a potencjalny klient nie traktuje Cię jak losowego usługodawcy
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług po prostu się z nami skontaktuj.. Odpowiemy na wszystkie pytania. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, ponieważ wierzymy, że w ten sposób, razem osiągniemy najlepsze wyniki oraz spełnimy Twoje oczekiwania.