Efektywne generowanie leadów B2B

O nas

Your Progress to dynamicznie rozwijająca się firma

Jesteśmy zespołem ludzi, który przełamie bariery w porozumieniu się z firmami potencjalnie zainteresowanymi Twoją usługą, bądź produktem. Wierzymy, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego problemu - tak też robimy.

Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że zostaniesz potraktowany w sposób profesjonalny. W każdym etapie naszej współpracy będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie oraz fachowe doradztwo, a każda Twoja sugestia będzie dla nas niezastąpioną wskazówką. Dla nas nie istnieją ograniczenia. Nieważne jest to, czy prowadzisz mały, rodzinny biznes, czy jesteś właścicielem ogromnej korporacji - mamy sposób, aby znaleźć klientów na każdym rynku.

Działamy nie tylko na obszarze Polski ale i całego świata!

Dlaczego my?

Jeżeli klient wybiera nas czujemy się wyróżnieni, ale przede wszystkim odczuwamy odpowiedzialność. Mamy świadomość tego, że zaufanie, którym nas obdarzono musi być odwzajemnione skutecznością naszej usługi - gwarantujemy wyniki , dzięki temu klient ma pewność, że zostanie obsłużony fachowo. Jako pierwsi w Polsce nie wymagamy wybrania określonej liczby kontaktów - oznacza to, że wychodzimy naprzeciw małym firmom , które chcą dotrzeć do optymalnej liczby odbiorców przeznaczając na to mniejsze środki.

Obecnie oferujemy najniższe ceny (pogrubić najniższe ceny) w Polsce za kampanie cold mailingowe, które są według nas najskuteczniejszym kanałem komunikacji.

 

 

Napisz do nas

Wybierz sposób w jaki chcesz się z nami skontaktować, a w ciągu 24 godzin odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Chcesz wiedzieć jak działamy i jak jesteśmy w stanie Ci pomóc? Wystarczy, że dasz nam znać, a wszystko ci wyjaśnimy. Dodatkowo, jeżeli w jednym zdaniu wyjaśnisz czym zajmuje się Twoja firma i opiszesz problem, z którym się borykasz wyślemy Ci propozycję kilku firm, do których napiszemy, jeżeli zdecydujesz się na wybór naszych usług. To nic nie kosztuje - daj nam się wykazać i zobacz jak możemy Ci pomóc.

 

Zaufanie to podstawa

Wiemy, że w prowadzeniu biznesu ważne jest osiąganie konkretnych wyników i korzyści, gdy decydujesz się na współpracę z innym przedsiębiorstwem. Dlatego też jako rzetelna firma przed zakupem usługi dostaniesz od nas umowę, na której zagwarantujemy Ci to, że osiągniemy konkretne wyniki. Zaufaj nam, a spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania, tak aby Twoja firma osiągnęła oczekiwany progres!